JUST a Nahrin

JUST a Nahrin

Výrobky JUST a Nahrin zprostředkovávají pouze odborně školení poradci. Pokud hledáte svého poradce v okolí svého bydliště, ráda Vám nabídnu své služby. Pracuji v okolí měst Přelouč, Lázně Bohdaneč nebo Chlumec nad Cidlinou a v okolí Pardubic. Produkty předvedu, poskytnu vzorky na vyzkoušení a objednané zboží dovezu k vám domů nebo na smluvené místo.

Filozofie Just

Základní filozofií je kvalita surovin. Tedy rostlin, rostlinných výtažků, olejů, zkrátka všech ingrediencí, které jsou k výrobě produktů použity. Všechny použité ingredience podléhají několikastupňové kontrole podle přísných kritérií. Rostlinné extrakty jsou míchány tak, aby se dosáhlo co nejlepšího možného využití jejich přírodní síly. Tato výroba se uskutečňuje ve Švýcarsku od roku 1930, kdy byl JUST založen ve městečku Walzenhausen. Více na www.justnahrin.cz.

Respekt a úcta k přírodě

Firma JUST neprovádí zkoušky alergické a kožní snášenlivosti na zvířatech. Všechny své výrobky distribuuje v baleních z recyklovatelných materiálů, neničí ozónovou vrstvu škodlivými plyny a dává přednost přírodním vůním a barvám.

Jak můžete získat produkty JUST a Nahrin

Zajímáte se o zdraví Vaše, rodiny a přátel? Používáte rádi byliny a přírodní produkty s tím chcete začít? Pokud ano, stačí si udělat chvilku a zavolat mi. Smluvíme si předvedení produktů, kdy si můžete všechno vyzkoušet nebo ochutnat. Poté si svobodně vyberete produkty, které Vás zaujaly a chcete si je objednat.

Druhá možnost je, že si také domluvíme termín, vy pozvete své přátele, či rodinu (stačí 2-3 osoby). Já přijedu nebo se sejdeme v příjemné restauraci a já Vám předvedu produkty, o které jevíte zájem. Za takto zorganizovanou schůzku je pro Vás připravena ,,odměna pro hostitelku“. To je některý z produktů JUST nebo Nahrin zdarma.

Vaše jistoty a záruky

Produkty JUST a Nahrin nekoupíte v žádném obchodě, v lékárně nebo ve stánku. Jsme členem Asociace osobního prodeje. Asociace dohlíží na plnění ,,etického kodexu“ přímého prodeje a vytváří přísná pravidla pro přístup poradců k zákazníkovi. Čistota prodeje spočívá v tom, že prodejci nebudou nutit zákazníka přijmout jeho zboží či služby. Prodejce zároveň řeší situaci, kdy zákazníkovi produkt nevyhovuje.

Petra Kučerová

Aktuality